Venkovní lampa z oceli vč. Objímky IP44- Malios s hrotem země a kabelovým pouzdrem

Tento zlevněný kus Venkovní lampa z oceli vč. Objímky IP44- Malios s hrotem země a kabelovým pouzdrem od oblíbené značky QAZQA snadno naleznete tady a teď ve výprodejové akci! Nabídka od 2855 Kč
Cena: 2855 Kč

Super pěkná venkovní lampa pro váš dvorek! Díky hodnotě IP IP44 je voděodolný. Tento Malios je dokončen v ocelové barvě (nerezová ocel) a bílém plastu pro krásný světelný efekt venku. Má výšku 45 cm. Základna je široká 12,5 cm x 12,5 cm.
Tuto lampu můžete doplnit objednáním světelného zdroje, který se vejde do objímky E27 (max. 60 W). Je také stmívatelný pomocí externího stmívače; večer pro útulnou atmosféru. Díky vestavěné uzemněné zásuvce IP44 můžete k ní například připojit sekačku.
Sada dále obsahuje univerzální žárově pozinkovaný hrot s montážním materiálem. Montážní deska je navržena tak, že můžete namontovat lampu se čtyřmi, třemi nebo dvěma montážními body. Kompletní se čtyřmi šrouby a maticemi pro připevnění lampy ke kolíku. A pro ty, kteří chtějí vytvořit vodotěsné spojení v podzemí, poskytuje tento balíček odlévacích spojů dobré vodotěsné spojení. Kabely lze připojit do kabelové skříně pomocí svorkovnice nebo svařovací svorky (není součástí dodávky). Odlévací pryskyřice chrání spojovací skříňku před pronikáním vody. Díky tomu je elektrické připojení zcela vodotěsné a bezpečné. Po naplnění rozvodné skříně licí pryskyřicí může být okamžitě pohřbena a pod napětím. Balení licí zásuvky je dodáváno kompletní.
Tato venkovní lampa Malios je nadčasová a perfektně se hodí do každé zahrady!
Výrobce: QAZQA

Další produkty z kategorie Venkovni stojaci lampy

Další produkty od výrobce QAZQA


Top